| Type | Woning |
| Object ID | 7716 |
| Slaapkamers | 3 |
| Woonoppervlakte | 110 m2 |
| Badkamers | 1 |
| Materiaal | Steen |
| Kelder | ja |
| Zomerkeuken | Ja |
| Garage | Ja |
| Perceelgrootte | 6745 m2 |
Woning in Nagyszakácsi, Somogy
46.492458, 17.324232
Woning met mogelijkheden, op een perceel van 6.745 m2 in een populair deel van Hongarije.
De woning heeft een overdekt terras en daarlangs komt u binnen in de hal/woonkamer en daaraan grenzen 3 slaapkamers en de keuken, Vanuit de keuken komt u dan naar de bijkeuken en de badkamer.
Een mooi stabiel gebouwde stenen woning die gerenoveerd moet worden, maar daarna een prima vakantiewoning of permanent verblijf kan zijn.
Het perceel is 6.745 m2 groot en daar een garage, een kelder, de waterput en de vroegere stallen. Ook treft u hier veel fruitbomen zoals walnoot, kers, peer, appel, pruim, druiven etc.
Elektra, water en gas zijn aanwezig in de woning. Voor de afwatering is er een septic tank. Het huis wordt verwarmd met gas convectors en er zijn nog de schoorstenen om hout te stoken. Internet aansluiten is geen probleem.
De woning gaat u vinden in het dorp Nagyszakácsi. Nagyszakácsi is een dorp met bijna 500 inwoners. Hier kunt u prima de dagelijkse boodschappen doen en met een 15 minuten rijden bent in Marcali. Een middelgrote stad waar u prima kunt winkelen, een restaurant of terras kunt bezoeken, of naar het zwembad (ook thermaal bad) gaat. Vanuit Marcali ben u in 10 minuten aan het Balaton.
De andere kant op ligt Nagykanizsa waar u in een half uurtje bent. Hier alle grote winkelketens, ziekenhuis, scholen, een gezellig centrum etc. alles wat en stad kan bieden.
In de omgeving zijn veel bossen, dus prima omgeving om te wandelen, en zelfs vissen kunt u in een van de vele vismeertje. Mooie omgeving!
Het Balaton ligt op 28 km.
Woning met mogelijkheden op een flink perceel en niet ver van het Balaton.
Prijs is in Euro
Woning met mogelijkheden, op een perceel van 6.745 m2 in een populair deel van Hongarije.
De woning heeft een overdekt terras en daarlangs komt u b… Meer informatie

